Prace idą pełną parą, a organizatorzy dokładają wszelkich starań aby zdążyć na czas. Od 5 do 7 września Krynica stanie się ekonomiczną stolicą Europy Środkowo-Wschodniej. Pośród przybyłych tutaj gości znajdą się prezydenci, premierzy, szefowie największych firm z regionu.

W poprzedniej edycji Forum Ekonomicznego uczestniczyło ponad 3000 osób z 60 krajów. Zorganizowanie takiego wydarzenia to nie lada wyzwanie, dlatego już od kilkunastu tygodni przygotowywane jest zaplecze techniczne, scenografia oraz oświetlenie. Pracy jest ogrom, a czas ucieka nieubłaganie.

Podczas Forum Ekonomicznego odbywa się ponad 150 debat podzielonych na bloki tematyczne obejmujące najważniejsze dziedziny gospodarki, m.in.: Biznes i Zarządzanie, Makroekonomia, Nowa Gospodarka, Innowacje, Energetyka, Państwo i Reformy oraz Ochrona Zdrowia. Wśród gości znają się prezydenci, premierzy, ministrowie, unijni komisarze, parlamentarzyści, prezesi największych przedsiębiorstw, eksperci, przedstawiciele samorządów, świata kultury oraz dziennikarze. Będziemy tam także i my – zespół Event Concept.
25
Maj

COP24, czyli najważniejsze 5 znaków w historii współczesnej marki KATOWICE!

Zapamiętajcie tę datę! Już 3 grudnia rozpocznie się w Katowicach
10
Maj

Jubileuszowy Europejski Kongres Gospodarczy zaczyna się w najbliższy poniedziałek

Już kilka dni dzieli nas od 10 edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
08
Maj

Apollo Rida w Gdańsku – prace idą pełną parą

Obecnie, inwestycja, której zakończenie zaplanowano na jesień 2018 zmierza ku końcowi.