O firmie

Event Concept jest spadkobiercą tradycji i doświadczeń dwóch firm - Agencji Promocji Alexandra prowadzonej przez Aleksandrę Dendor i Agencji Filmowej Ibex Wojciecha Domagały.

W latach 90. przedsiębiorstwa założone i prowadzone przez rodziców Kajetana Domagały, późniejszego szefa Event Concept, wytyczały szlaki w swoich dziedzinach.

Przez cały okres swojego istnienia Ibex wyprodukował setki filmów promocyjnych i reklamowych, a Alexandra wyszkoliła ok. 10 tys. modelek i modeli. Obie firmy wypracowały swój styl, którego kontynuatorem jest dziś Event Concept.

Styl ten opiera się na poszanowaniu zasady decorum.

Zarówno w przypadku montażu filmowego, pokazu mody, jak i organizacji imprezy firmowej, najistotniejsze jest następstwo rzeczy po sobie. Kolejność. By przekaz był zrozumiały, każdy element powinien mieć swoje miejsce i układ. Wiele zależy tutaj od dobrego scenariusza. Na początku jednak trzeba dobrze zdefiniować cele.

Najważniejsze w Event Concept jest spotkanie z Klientem i poznanie jego oczekiwań. Następnie powstaje koncepcja eventu, a w ślad za nią - plan, czyli scenariusz. Kolejny jest etap produkcji, a więc wszystkie te działania, które sprawią, że wydarzenie zaistnieje w rzeczywistości. Logistyka i koordynacja, nadzór nad harmonijnym przebiegiem całości to ostatni etap naszej pracy i zarazem ten, który daje najwięcej satysfakcji obu stronom.

Duży nacisk kładziemy na spójność i elegancję całej koncepcji, na jej dopasowanie do Klienta. Jesteśmy zwolennikami minimalizmu i wyznajemy zasadę, że mniej oznacza więcej. Wiemy, że dobrze dobrany detal, który przykuwa wzrok jest bardziej efektowny niż nadmiernie wyszukane dekoracje.

Prywatnie cenimy naturę i uroki prostego życia. Dużo czasu spędzamy w górach. Nasza pasja znalazła ujście w prowadzonym przez nas sklepie internetowym Rakiety.pl, a także w zawodach drwali, które wymyśliliśmy i zainaugurowaliśmy w gminie Ujsoły. Lubimy jazz. Mieliśmy zaszczyt pracować przy organizacji koncertów Esbjörn Svensson Trio oraz Jana Garbarka.

Naszą dewizą jest dobra komunikacja i wysokie standardy etyczne. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają nasze wartości.

Pobierz portfolio