Już kilka dni dzieli nas od 10 edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Na uczestników czekają trzy dni debat i spotkań z ekspertami oraz czołowymi przedstawicielami świata biznesu i polityki. EKG to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Europie Centralnej.

W tegorocznym wydarzeniu uczestniczyć będą m.in. komisarze Unii Europejskiej oraz przedstawiciele polskiego rządu, w tym: Teresa Czerwińska, Jacek Czaputowicz, Jadwiga Emilewicz, Jarosław Gowin, Henryk Kowalczyk, Jerzy Kwieciński, Beata Szydło, Krzysztof Tchórzewski oraz Anna Zalewska.

Możemy zatem spodziewać się, że od 14 do 16 maja pod dachem Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Hali Spodek po raz kolejny pobite zostaną kongresowe rekordy – w ponad 150 sesjach dyskusyjnych udział weźmie aż 900 prelegentów.

Będziemy tam i my – Agencja Eventowa Event Concept! W samym centrum wydarzeń podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
10
Sie

Rawa Blues Festival. Laura Cox: muzyka stała się całym moim życiem

W domu zawsze słychać było muzykę. Rodzice słuchali dobrych rzeczy. Obecność fajnej muzyki mnie wciągnęła na tyle, że miałam potrzebę chwycenia za gitarę – mówi Laura Cox.
18
Lip

Szczyt klimatyczny - przygotowania idą pełną parą! 

Przygotowania do grudniowego szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach przebiegają bez zakłóceń i zgodnie z harmonogramem – poinformowali w środę w Katowicach prezydent miasta i wojewoda śląski.
29
Cze

Rawa Blues – festiwal dla całych rodzin

Udogodnienia dla rodziców z pociechami, warsztaty plastyczne, menu z potrawami dla najmłodszych – na tegorocznyn Rawa Blues Festival będą dobrze bawiły się całe rodziny.