Prace idą pełną parą, a organizatorzy dokładają wszelkich starań aby zdążyć na czas. Od 5 do 7 września Krynica stanie się ekonomiczną stolicą Europy Środkowo-Wschodniej. Pośród przybyłych tutaj gości znajdą się prezydenci, premierzy, szefowie największych firm z regionu.

W poprzedniej edycji Forum Ekonomicznego uczestniczyło ponad 3000 osób z 60 krajów. Zorganizowanie takiego wydarzenia to nie lada wyzwanie, dlatego już od kilkunastu tygodni przygotowywane jest zaplecze techniczne, scenografia oraz oświetlenie. Pracy jest ogrom, a czas ucieka nieubłaganie.

Podczas Forum Ekonomicznego odbywa się ponad 150 debat podzielonych na bloki tematyczne obejmujące najważniejsze dziedziny gospodarki, m.in.: Biznes i Zarządzanie, Makroekonomia, Nowa Gospodarka, Innowacje, Energetyka, Państwo i Reformy oraz Ochrona Zdrowia. Wśród gości znają się prezydenci, premierzy, ministrowie, unijni komisarze, parlamentarzyści, prezesi największych przedsiębiorstw, eksperci, przedstawiciele samorządów, świata kultury oraz dziennikarze. Będziemy tam także i my – zespół Event Concept.
10
Sie

Rawa Blues Festival. Laura Cox: muzyka stała się całym moim życiem

W domu zawsze słychać było muzykę. Rodzice słuchali dobrych rzeczy. Obecność fajnej muzyki mnie wciągnęła na tyle, że miałam potrzebę chwycenia za gitarę – mówi Laura Cox.
18
Lip

Szczyt klimatyczny - przygotowania idą pełną parą! 

Przygotowania do grudniowego szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach przebiegają bez zakłóceń i zgodnie z harmonogramem – poinformowali w środę w Katowicach prezydent miasta i wojewoda śląski.
29
Cze

Rawa Blues – festiwal dla całych rodzin

Udogodnienia dla rodziców z pociechami, warsztaty plastyczne, menu z potrawami dla najmłodszych – na tegorocznyn Rawa Blues Festival będą dobrze bawiły się całe rodziny.